Auto-Mobile Life


Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Мои статьи [39]
Наше опитування
Ваша оцінка сайту
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
  Поиск:   например, мтс или безопасн*
  
  PIN-коды карт экспресс-оплаты
World of Warcraft, Lineage II, Eve-Online, Warhammer Online, МТС, БИЛАЙН, SkyLink, МЕГАФОН, РОЛ, МТУ, Skype, UMC, KyivStar GSM, ...
  Электронные книги
Безопасность, Бизнес и экономика, Компьютеры и интернет, Искусство и культура, Наука и образование, Медицина, ...
  Цифровые товары
iTunes, Банерные показы, Документы, ICQ UIN, Доступ к платным ресурсам, Системы активной рекламы, Базы данных, Дизайн, Домены, Заработок в Интернет, ...
  Программное обеспечение
iPhone, Forex, Бухгалтерия, делопроизводство, Игры, Интернет, Мультимедиа и графика, Рабочий стол, Редакторы, Утилиты, ...
Головна » Статті » Мои статьи

Страхові компанії
Cтрахові компанії
CК «UTICO»                                                                                
м.Львів,
вул. Фредра, 7 / 2
297-13-25
CК «UTICO» (ЗАТ “Українська транспортна страхова компанія”) п'ятнадцятий рік працює на українському страховому ринку. Накопичений за ці роки досвід, а також проведений аналіз своєї діяльності, у тому числі на фоні всього ринку, дозволили фахівцям компанії розробити стратегію на наступні роки.
Наближуючись до 15-річної відмітки своєї діяльності UTICO досягла значних успіхів в страховому бізнесі та займає гідні позиції в рейтингах страхових компаній України, що говорить про високий рівень фінансово-економічних результатів компанії, а також про професіоналізм персоналу.
Діяльність UTICO спрямована на гарантований захист кожної людини, її добробуту, забезпечення соціальних гарантій і становища в суспільстві. Такий захист дає свободу і незалежність, можливість мати більше часу для вирішення ділових й особистих питань, для спілкування з рідними і близькими, час на відпочинок.
Високе досягнення UTICO - це довіра клієнтів, яка зобов'язує постійно надавати якісні послуги і виконувати прийняті на себе зобов'язання.
UTICO надає страхові послуги, які відповідають вимогам часу та потребам клієнтів. Широкий спектр страхових послуг компанії дозволяє задовольнити потреби як представників крупного бізнесу, так і невеликих компаній, фізичних осіб, яким необхідний страховий захист.
Першочергову увагу UTICO приділяє майновому страхуванню, страхуванню вантажів і транспорту (наземного, повітряного), страхуванню відповідальності, медичному страхуванню і страхуванню медичних витрат осіб, що виїжджають за кордон або подорожують територією України, страхуванню від нещасних випадків та ін. У значний перелік видів страхування, які пропонує компанія, входить обов'язкове страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерний збиток, який може бути нанесений внаслідок ядерного інциденту.
UTICO тісно співпрацює з крупними стабільними перестрахувальними компаніями та надійними страховиками світового ринку, яким, у разі потреби, передає частину своїх ризиків. Таким чином UTICO має можливість приймати на себе практично необмежені за своїм обсягом ризики. Партнерами компанії в області перестрахування виступають такі компанії як: SCOR, ВСАТ "Ингосстрах", а також провідні українські страхові компанії.
Досягненням UTICO за роки діяльності та в умовах економічної кризи є фінансова стійкість. Компанія має позитивну динаміку росту страхових премій, сформовані страхові резерви в необхідному об'ємі, демонструє багатократне перевищення показників фактичного запасу платоспроможності перед нормативним, виступає одним із лідерів на ринку за розміром статутного фонду.


Авіоніка, Акціонерна страхова компанія                              
м.Львів,
вул. Пекарська, 48 / 1
75-71-56

Агент - Клок, СПД

м.Львів,
79037, а/я 10763
293-01-17
Всі послуги страхування: страхування майна; страхування фінансових ризиків; страхування автомобілів ( авто-каско, Цивільна відповідальність в Україні, Зелена картка за кордон, вантажів); страхування життя; страхування відповідальності; страхування особистого майна; страхування від нещасних випадків; страхування осіб, що виїжджають за кордон; фінансова відповідальність туристичних фірм.

Алькона                                                                                   

м.Львів,
вул. Коперника, 44 / 13
240-35-40

Андерс, ТзОВ

м.Львів,
вул. Городоцька, 62
294-74-88

Арта, Страхова компанія, ЛФ ВАТ

м.Львів,
вул. Єфремова, 32-а / 501
298-97-52

АСКА, ЛФ                                                                      

м.Львів,
вул. Кн.Ольги, 5-а
241-71-09
Страхова компанія "АСКА" пропонує найширший спектр страхових послуг: страхування автомобілів (КАСКО, цивільна відповідальність, зелена карта); страхування майна (класичне та без огляду та опису); страхування виїзджаючих за кордон; особисте страхування; добровільне та обов'язкове страхування відповідальності.

Брокбізнес                                                                                  

м.Львів,
вул. Саксаганського, 3
241-39-73


Вексель                                                                                        
м.Львів,
вул. Левицького, 12 / 2
296-69-08
Страхування автотранспорту, мабуть, єдиний вид страхування, про необхідність та актуальність якого страховики сьогодні можуть дозволити собі не говорити безперервно. Наочні приклади корисності страхування особистого автотранспорту зустрічаються, на жаль, практично кожен день. ДТП та крадіжка, рідше – шкода в результаті стихійних лих в очах автовласника вже давно не мають вигляд ефемерних понять. То чому ж ми страхуємо транспортні засоби? Насамперед, від усвідомлення того, що придбаний транспортний засіб - це майно, яке належить безпосередньо власнику і відповідальність за нього покладається саме на нього. Купивши авто за свої власні кошти, варто потурбуватися про його збереження. Однак, завітавши до офісу страхової компанії, більшість з потенційних клієнтів відкривають для себе, що продукт, пропонований страховою компанією, це не просто сплата страхового відшкодування у випадку настання збитків, а цілий комплекс послуг, спрямований і на збільшення безпечності застрахованого об’єкту, і на мінімізацію витрат клієнта на ту саму безпеку.
До транспортного страхування включається страхування самого автомобіля, відповідальності автовласника за шкоду завдану іншим учасникам дорожнього руху та страхування від нещасних випадків на транспорті.


Велес, Страхова компанія, ЗАТ                                             
м.Львів,
пр. В.Чорновола, 63 / 419
294-73-66


Веско                                                                                          
м.Львів,
вул. Ліста, 2
244-41-39


Галицьке страхове товариство, АТ
м.Львів,
пл. Міцкевича, 8
297-89-31


Галінстрах                                                                               
м.Львів,
вул. Сахарова, 34
75-70-30
 
 


ДНІСТЕР, Акціонерна страхова компанія
м.Львів,
вул. Вітовського, 18
240-31-05

 

Добробут                                                                                  
м.Львів,
пр. Чорновола, 63/415
245-51-80


Експерт
м.Львів,
вул. Сахарова, 42-305
297-60-98


Страхові компанії України  Джерело: http://www.auto-mobile.at.ua
Категорія: Мои статьи | Додав: SPEED (19.04.2009) | Автор: Greg
Переглядів: 1065 | Теги: страхові компанії м.Львів | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz