Auto-Mobile Life


Головна | Реєстрація | Вхід
Меню сайту
Категорії розділу
Мои статьи [39]
Наше опитування
Ваша оцінка сайту
Всього відповідей: 11
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0
  Поиск:   например, мтс или безопасн*
  
  PIN-коды карт экспресс-оплаты
World of Warcraft, Lineage II, Eve-Online, Warhammer Online, МТС, БИЛАЙН, SkyLink, МЕГАФОН, РОЛ, МТУ, Skype, UMC, KyivStar GSM, ...
  Электронные книги
Безопасность, Бизнес и экономика, Компьютеры и интернет, Искусство и культура, Наука и образование, Медицина, ...
  Цифровые товары
iTunes, Банерные показы, Документы, ICQ UIN, Доступ к платным ресурсам, Системы активной рекламы, Базы данных, Дизайн, Домены, Заработок в Интернет, ...
  Программное обеспечение
iPhone, Forex, Бухгалтерия, делопроизводство, Игры, Интернет, Мультимедиа и графика, Рабочий стол, Редакторы, Утилиты, ...
Головна » Статті » Мои статьи

CК «UTICO»
CК «UTICO» 
                                                                              
м.Л
-13-25
CК «UTICO» (ЗАТ “Українська транспортна страхова компанія”) п'ятнадцятий рік працює на українському страховому ринку. Накопичений за ці роки досвід, а також проведений аналіз своєї діяльності, у тому числі на фоні всього ринку, дозволили фахівцям компанії розробити стратегію на наступні роки.
Наближуючись до 15-річної відмітки своєї діяльності UTICO досягла значних успіхів в страховому бізнесі та займає гідні позиції в рейтингах страхових компаній України, що говорить про високий рівень фінансово-економічних результатів компанії, а також про професіоналізм персоналу.
Діяльність UTICO спрямована на гарантований захист кожної людини, її добробуту, забезпечення соціальних гарантій і становища в суспільстві. Такий захист дає свободу і незалежність, можливість мати більше часу для вирішення ділових й особистих питань, для спілкування з рідними і близькими, час на відпочинок.
Високе досягнення UTICO - це довіра клієнтів, яка зобов'язує постійно надавати якісні послуги і виконувати прийняті на себе зобов'язання.
UTICO надає страхові послуги, які відповідають вимогам часу та потребам клієнтів. Широкий спектр страхових послуг компанії дозволяє задовольнити потреби як представників крупного бізнесу, так і невеликих компаній, фізичних осіб, яким необхідний страховий захист.
Першочергову увагу UTICO приділяє майновому страхуванню, страхуванню вантажів і транспорту (наземного, повітряного), страхуванню відповідальності, медичному страхуванню і страхуванню медичних витрат осіб, що виїжджають за кордон або подорожують територією України, страхуванню від нещасних випадків та ін. У значний перелік видів страхування, які пропонує компанія, входить обов'язкове страхування цивільної відповідальності оператора ядерної установки за ядерний збиток, який може бути нанесений внаслідок ядерного інциденту.
UTICO тісно співпрацює з крупними стабільними перестрахувальними компаніями та надійними страховиками світового ринку, яким, у разі потреби, передає частину своїх ризиків. Таким чином UTICO має можливість приймати на себе практично необмежені за своїм обсягом ризики. Партнерами компанії в області перестрахування виступають такі компанії як: SCOR, ВСАТ "Ингосстрах", а також провідні українські страхові компанії.
Досягненням UTICO за роки діяльності та в умовах економічної кризи є фінансова стійкість. Компанія має позитивну динаміку росту страхових премій, сформовані страхові резерви в необхідному об'ємі, демонструє багатократне перевищення показників фактичного запасу платоспроможності перед нормативним, виступає одним із лідерів на ринку за розміром статутного фонду.
 
 
 
Посилання на джерело: 
 


Джерело: http://www.utico.ua
Категорія: Мои статьи | Додав: SPEED (01.05.2009) | Автор: Greg
Переглядів: 648 | Теги: CК «UTICO» | Рейтинг: 0.0/0 |
Всього коментарів: 0
Форма входу
Пошук
Друзі сайту


Copyright MyCorp © 2018
Зробити безкоштовний сайт з uCoz